info@milad-tech.com 09916035628

چرا پرشین آکادمی ایجاد شد؟


تمامی دنیا در حال پیشرفت سریع در همه عرصه ها هستند و از آنجایی که هر کدام از کشورهای دنیا کشور عزیزمان را در زمینه های علم و یادگیری و تکنلوژی تحریم کرده اند ، ما بر آن شدیم تا قدمی هر چند ناچیز برداریم تا خودمان بر پایه علم و دانش خودمان بایستیم و پیشرفت کنیم . همچنین از آنجایی که در هر جامعه مشکلات اقتصادی مانعی بزرگ برای تمرکز در یادگیری و پیشرفت میباشد ، ما پرشین آکادمی را از ادغام این دو نیاز و مشکل (وضع اقتصادی و تحریم های علمی) ایجاد کردیم.


کاربرد پرشین آکادمی چیست؟


در این سیستم هر شخصی بدون محدودیت علمی و بدون محدودیت سنی میتواند حرکتی در راستای کسب درآمد و پیشرفت یادگیری بردارد. اشخاصی که میخواهند توانایی های خود را برای عموم به عنوان یادگیری به نمایش بگذارند ، با عضویت در سیستم پرشین آکادمی میتوانند با ارائه ویدیویی از توانایی های خود و به اشتراک گذاشتن آن قدمی در این راستا برداشته باشند. همچنین از این طریق میتوانند کسب درآمد هم کرده باشند به این شکل کاربران با دانلود کردن ویدیوها به اندازه قیمت وارد شده برای ویدیو به حساب پرشین آکادمی افزوده و در نهایت به حساب بانکی منتقل میشود . در نتیجه هم در راستای یادگیری و پیشرفت جامعه قدمی برداشته و هم درآمدی را کسب کرده اند.


همچنین شما میتوانید با داشتن دنبال کنندگان زیاد (فالورها) با شرکت ها و فروشگاه ها برای تبلیغ آنها 5 الی 10 ثانیه از ویدیو خود را به تبلیغ اختصاص دهید ، با این روش شما هرچقدر دنبال کننده زیادی داشته باشید علاوه بر اینکه در آمد زیادی خواهید داشت اشخاص زیادی نیز در فرایند یادگیری قرار خواهند گرفت.


همچنین هر چه ویدیو شما از لحاظ محتوا و کیفیت بیشتر مورد پسندیدن (لایک) قرار بگیرد ، اعتماد کسانی که میخواهند تبلیغ خود را به شما بسپارند را جلب کرده اید.


بدون محدودیت وارد شوید و در هر زمینه ای علمی ، هنری ، خیاطی ، کاردستی ، برنامه نویسی ، طراحی ، رشته های علمی ، کتاب های درسی ، آشپزی و ... ویدیوهای خود را قرار دهید و علاوه بر پیشرفت در یادگیری جامعه ، کسب درآمد کنید.


توجه : از داخل برنامه اکانت پرشین آکادمی خود را بسازید و وارد شوید سپس برای ارسال ویدیو ، از داخل برنامه درخواست ثبت نام ارسال نمایید تا برای شما پنل مخصوص برای ارسال ویدیو اختصاص داده شود.


سایر امکانات :


- نمایش آنلاین و رایگان ویدیو یا دموی ویدیو


- امکان خرید و دانلود ویدیو


- امکان جست و جوی ویدیو


- امکان لایک کردن ویدیوها


- امکان فالو (دنبال کردن) مدرس ها


- امکان ثبت نام به عنوان مدرس از داخل اپ


- پنل اختصاصی برای ارسال ویدیو مدرس


- امکان گزارش تخلف


- دو زبانه بودن برنامه (فارسی و انگلیسی)


- امکان سفارش ویدیو از مدرس به صورت اختصاصی یا سفارش از مدیریت


- پشتیبانی 24 ساعته


- ثبت نام رایگان


و ...


لینک ویدیو در آپارات

پرشین آکادمی

نام مشتری
: میلاد مصطفایی
سرویس
: برنامه نویسی اندروید
تاریخ شروع
: Feb 01, 2017
تاریخ پایان
: Apr 14, 2016
وضعیت
: تکمیل شده
0 آیتم ها
0 تومان